3

 

 

 

 

 

Добровільне медичне страхування

     Всім відомо, що сучасне медичне обслуговування в Україні на сьогоднішній день залишає бажати кращого. Процес звернення до фахівця досить клопіткий захід. Відразу виникає питання вибору хорошого спеціаліста, попередній запис на прийом, рішення фінансового питання, подальше придбання призначених медикаментів та інших. 

      Одним з найбільш доцільних рішень в такій ситуації є добровільне медичне страхування (ДМС).

Придбання полісу ДМС гарантує отримання медичної допомоги при потребі в повному обсязі і з належної якості. Досвід показує, що одного разу звернувшись до послуг медичного страхування, люди незмінно продовжують користуватися ДМС.

    Власник полісу ДМС позбавлений необхідності шукати хорошого фахівця. Цей обов’язок включено в роботу страхової компанії. Всі дії щодо організації лікування бере на себе лікар-координатор цілодобового медичного асистансу. Застрахованій особі залишається тільки вказати зручний йому час та місце для отримання медичних послуг.

  Для керівників підприємств ДМС є чудовим інструментом соціального захисту та мотивації персоналу, підвищення працездатності, вирішення питань профілактики масової захворюваності працівників в епідемічні періоди та інших.

  Страхова компанія «Київ Ре» пропонує своїм клієнтам гнучкий індивідуальний підхід, а не стандартизовані шаблонні програми по ДМС. Всі програми страхування розробляються в співпраці зі страхувальником та можуть передбачати різний рівень страхового захисту, від соціального до елітного. Комбінуючи основні та додаткові опції за принципом конструктора, можна створити таке наповнення програми ДМС, яке буде відповідати всім необхідним вимогам та рамкам запланованого бюджету.

 

 Наповнення програм ДМС.

  Основні опції: 

image011

image003

image013

image005

  √ Амбулаторно-поліклінічна допомога: консультації спеціалістів за профілем захворювання, проведення лабораторних  досліджень, необхідних діагностичних та функціональних досліджень, проведення лікувальних процедур і маніпуляцій (включаючи малі хірургічні операції, фізіотерапію, ЛФК, масаж), виїзд лікаря до дому / в офіс, денний стаціонар та при необхідності стаціонар на дому, забезпечення медикаментами, оформлення необхідної медичної документації.

 

  √ Стаціонарна допомога: госпіталізація в профільний стаціонар (розміщення в палатах від стандартного типу до VIP – класу в залежності від обраної програми страхування),консультації спеціалістів за профілем захворювання, проведення лабораторних досліджень, необхідних діагностичних та функціональних досліджень, проведення лікувальних процедур і маніпуляцій, забезпечення медикаментами.

 

  √ Невідкладна медична допомога: виїзд бригади спеціалістів, надання невідкладної допомоги, експрес-діагностика, забезпечення необхідними медикаментами, транспортування в профільнийлікувальний заклад для подальшого лікування.

 

  √ Медикаментозне забезпечення: забезпечення медикаментами за призначенням лікаря, доставка медикаментів. 

 

  √ Стоматологічна допомога: екстрена та планова стоматологічна допомога, стоматологічна хірургія, протезування внаслідок нещасного випадку, планове протезування, гігієнічні процедури.
  

                             Додаткові (бонусні опції):

image009

 image007

  √   Страхування на випадок онкологічних захворювань.
  √   Страхування на випадок захворювання туберкульозом, цукровим діабетом.
  √  Оздоровлення (відвідування басейну, тренажерної зали, заняття фітнесом, йогою, шейпінгом, оздоровчий профілактичний масаж). 
  √   Програма профогляду для чоловіків та жінок.
  √   Програма профілактики онкозахворювань: специфічні діагностичні та лабораторні дослідження.
  √   Програма профілактики грипу.
  √   Програма «Здоровий зір».
  √   Програма «Ніжки без втоми».
  √   Вітамінізація.
  √   Забезпечення офісною аптечкою.
  √  Послуги для незастрахованих членів родини: консультаційна підтримка довіреними лікарями медичного асистансу, організація медичної допомоги, медикаментозного забезпечення.
  √   Дострахування членів родини за корпоративними тарифами.
  √   Страхування медичних витрат при виїзді за межі України за пільговими тарифами.
 

 

Сервісна підтримка та супроводження договорів ДМC.

 

    Цілодобове обслуговування застрахованих осіб по програмам ДМС забезпечує медичний асистанс.

 Досвідчені лікарі-координатори супроводжують та контролюють весь процес лікування від початку і до успішного завершення.

 Наявність у страхової компанії лікарів-експертів, які контролюють коректність призначень лікарів, є гарантією якості лікування та повноти обстежень.  

 

Територія дії програм ДМС від Страхової компанії «Київ Ре».

  

   Будь-яка програма медичного страхування розповсюджується на всю територію України. Застрахована особа може отримати медичну допомогу, навіть якщо знаходиться далеко від місця постійного проживання у відрядженні або на відпочинку. До послуг застрахованих осіб більш ніж 1000 лікувальних закладів у всіх областях України.

    

   Спеціалісти страхової компанії «Київ Ре» готові відповісти на всі питання, надати необхідну додаткову інформацію в зручний для Вас час.