Відпустка – вона така різна!

Обравши країну, перемірявши увесь гардероб та зібравши валізу, не слід забувати про найголовніше – здоров’я. Страхова компанія «Київ РЕ» піклується про Вас де б Ви не були.

Детальніше...

Піклуючись про кожного клієнта, СК «Київ Ре» працює не лише над вдосконаленням страхових продуктів та якістю наданих послуг, а й розвитком регіональної сітки страхової компанії.

Страхова Компанія «Київ Ре» піклується про кожного клієнта! Тепер ми ще ближче до кожного з Вас – відкрито відділення в місті Харків!

Детальніше...

День Народження «СК «Київ Ре». Нам 10 років!

4 квітня 2015 року  Страхова компанія «Київ Ре» відзначає своє десятиліття від дня заснування. Десять років звершень та перемог, планувань та вдалих реалізацій ідей, віри та сподівань, творчих злетів, наполегливої праці та вдосконалення.

Детальніше...

" Ты действительно клиент, которого ценят, за которого отвечают и которому готовы помочь…"

   Страхова компанія «Київ Ре» турбується про якість наданих послуг. В нашій компанії працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, професіоналізм яких забезпечує нашим клієнтам впевненість в завтрашньому дні.

Детальніше...

Страхова компанія «Київ Ре» забезпечує впевненість та безпеку всім подорожуючим

   Страхова компанія «Київ Ре» забезпечує впевненість та безпеку всім подорожуючим. Медичну допомогу в разі настання страхового випадку отримав клієнт, що подорожував у  Швейцарії – 107 500 грн..

Детальніше...