ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КИЇВ РЕ», КОД ЄДРПОУ 33442139:

  • працює на страховому ринку України понад 10 років;
  • надає наступні фінансові послуги: здійснення обов’язкового страхування, здійснення добровільного страхування. Має 18 ліцензій на здійснення страхування в добровільній та обов’язковій формах;
  • є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України та членом Асоціації «Страховий бізнес»;
  • статутний капітал компанії становить понад 38 000 000 грн.

 

ТДВ «Страхова компанія «Київ Ре»

постійно здійснює заходи, спрямовані на вдосконалення страхових продуктів та підвищення якості страхових послуг.

  Організаційна структура СК „Київ Ре”   включає підрозділи з продажу страхових продуктів, врегулювання страхових випадків, обліку і супроводження договорів, фінансово-економічний, бухгалтерія, тощо, де працюють  спеціалісти зі страхування, експерти з врегулювання, економісти, які забезпечують супроводження застрахованих та врегулювання страхових випадків відповідно до зобов’язань страховика.

 Завдяки перерозподілу ризиків та передачі їх частки у перестрахування, забезпечується  фінансова надійність  та своєчасне  і повне виконання взятих зобов'язань за укладеними договорами страхування.

  Надання страхових послуг при настанні страхових випадків забезпечується з залученням спеціалізованих сервісних компаній.

 У разі дорожньо-транспортної пригоди з транспортними засобами організовується надання інформаційно-консультаційних послуг та послуг аварійних комісарів за участю компанії з врегулювання страхових випадків на транспорті, яка працює цілодобово, по всій території України.

 Послуги застрахованим з медичного страхування за кордоном  надаються міжнародною компанією з врегулювання страхових випадків (медичний асистанс), що працює цілодобово та має представництва  по всьому світу.

 Організацію надання медичних послуг застрахованим за договорами ДМС забезпечує сервісна компанія, що працює цілодобово по всій території України. Спеціалісти СК «Київ Ре»  завжди готові  уважно вивчити запити споживачів на страхування та  надати розрахунок вартості страхової послуги і порядок її реалізації. 

  На даний час відсутнє провадження у справі про банкрутство та не відбувається процедура санації стосовно ТДВ «СК «Київ Ре».

  За рішенням учасників фінансової установи або суду не приймалось рішення про відкриття ліквідаційної процедури.