Добровільне страхування від нещасного випадку

   В житті кожної людини трапляються події, які неможливо передбачити і яким інколи важко запобігти. Вони несуть за собою біль і непередбачувані витрати. Звичайно, не має такого страхування, яке б пом’якшило біль і, тим більш, поповнило втрату близької людини. Але можна захистити себе та своїх близьких з фінансової сторони.

   

Програми страхування від нещасних випадків створені для того, щоб компенсувати витрати на отримання медичної допомоги і лікування травм, отриманих в результаті нещасного випадку.

   

Однак, нещасний випадок може спричинити не лише витрати на медикаменти і послуги лікаря, а й позбавити на певний час фінансового підґрунтя. Наслідком нещасного випадку може бути тимчасова втрата працездатності, отримання інвалідності І, ІІ, ІІІ ступенів або навіть загибель. 
За програмою страхування від нещасних випадків застрахованій особі будуть компенсовані витрати, понесені із-за тимчасової або постійної втрати працездатності, як наслідок нещасного випадку.

   

Страхування від нещасного випадку - це комплексний захист себе та своїх близьких від непередбачуваних витрат, пов’язаних із травмою, втратою працездатності чи смертю.

   

Нещасним випадком за програмами страхування вважається раптова, випадкова, незалежна від волі застрахованої особи подія, що відбулася протягом дії Договору, внаслідок якої настав розлад здоров’я або смерть застрахованої особи. Це можуть бути: 

image021

image015

image017image019

  √ травми отримані під дією фізичних факторів (механічна травма від дії тупих, гострих предметів, вогнепальної зброї, а також усі види механічної асфіксії, в тому числі укуси тварин, змій, комах), травма, отримана в результаті ДТП;
  √ термічні травми від впливу високих та/або низьких температур, електричні травми від дії атмосферної та/або технічної електрики;
  √ гостре захворювання, пов’язане з біологічними факторами (інфекційні та/або бактеріальні токсини, токсини рослинного, тваринного походження);
  √ вплив хімічних факторів (хімічні опіки й отруєння);
  √ наслідки дій третіх осіб;
  √

Інші події, зазначені в договорі страхування.

    

   Договором добровільного страхування може бути передбачено страхування на випадок настання всіх, декількох або лише одного страхового ризику. За бажанням клієнта страхові ризики (події) та умови страхування можуть бути змінені, доповнені, або навіть замінені на інші.

 

Договір добровільного страхування від нещасного випадку може бути індивідуальним і колективним, розрахованим на дорослих або дітей, довготерміновим або лише на якийсь певний проміжок часу (на період поїздки, відпочинку, змагань тощо), для прибічників спокійного відпочинку, або, навпаки, шукачів пригод.
 

Все залежить лише від побажань клієнта. 

 

   Спеціаліст Страхової компанії «Київ Ре» детально розповість Вам про наші пропозиції, складе індивідуальний пакет страхування та розрахує тариф. Для укладання договору страхування достатньо звернутись в найближче відділення компанії.