День Народження «СК «Київ Ре». Нам 10 років!

4 квітня 2015 року  Страхова компанія «Київ Ре» відзначає своє десятиліття від дня заснування. Десять років звершень та перемог, планувань та вдалих реалізацій ідей, віри та сподівань, творчих злетів, наполегливої праці та вдосконалення.

Починаючи свою діяльність в 2005 році на Страховому ринку, компанія «Київ Ре» взяла впевнений курс на розвиток та зміцнення позицій.

Кожен новий рік для компанії – це чергова сходинка до успіху.

За десять років Страхова компанія досягла значних організаційних та фінансових результатів.

Маючи в своєму розпорядженні вісімнадцять ліцензій на здійснення страхової діяльності в обов’язковій та добровільній формах, будучи членом Моторно (транспортного) бюро України,  членом Асоціації «Страховий  бізнес», Страхова компанія «Київ Ре» збільшила свій статутний капітал втричі.

Впроваджуючи нові продукти страхування, налагоджуючи чітку та результативну роботу з клієнтами, власний капітал компанії виріс в чотири рази, а кількість укладених договорів збільшується щороку вдвічі.

Працюючи для клієнта, дбаючи про надання якісних послуг, розмір виплат за відшкодування щороку збільшується, що говорить про відповідальність та забезпечення впевненості в завтрашньому дні кожному застрахованому.

Для якісного обслуговування клієнтів і співпраці з партнерами, Страхова компанія       «Київ Ре» активно працює над розширенням кадрового складу компанії амбітними, ідейними, професійними працівниками, зосереджує свої сили на розвиток регіональної сітки. За десять років компанія представлена  в десяти обласних центрах України.

Запорукою 10-річного успіху компанії є стабільна та прозора робота, дотримання найголовніших цінностей  та професіоналізму у своїй діяльності з клієнтами, партнерами, створення корпоративної культури.

Цінуючи здобутки попередніх років, завдячуючи мудрості та відданості Директора компанії, наполегливій праці колективу, непохитній довірі клієнтів, Страхова компанія «Київ Ре» впевнено крокує до нових злетів та професійних вершин.