Піклуючись про кожного клієнта, СК «Київ Ре» працює не лише над вдосконаленням страхових продуктів та якістю наданих послуг, а й розвитком регіональної сітки страхової компанії.

Страхова Компанія «Київ Ре» піклується про кожного клієнта! Тепер ми ще ближче до кожного з Вас – відкрито відділення в місті Харків!

 Піклуючись про кожного клієнта, СК «Київ Ре» працює не лише над вдосконаленням страхових продуктів та якістю наданих послуг, а й розвитком регіональної сітки страхової компанії. У м.Харків за адресою вул.Сумська, 39, оф.141 відкрито відділення Страхової компанії.

Нове Регіональне представництво пропонує широкий спектр страхових послуг СК «Київ Ре»: обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласників («автоцивілка»), страхування наземних транспортних засобів (КАСКО), страхування медичних витрат виїжджаючих за кордон, страхування майна,страхування від нещасних випадків та інші.

Купуючи поліс страхування СК «Київ Ре», Ви отримуєте впевненість в завтрашньому дні!

Довідка про компанію:

Страхова компанія «Київ Ре» десять років здійснює страхову діяльність і завоювала довіру та авторитет серед своїх клієнтів та партнерів.

СК «Київ Ре» член Моторно (транспортного) страхового бюро України, член Асоціації «Страховий бізнес», співпрацює з вітчизняними та зарубіжними асистуючими компаніями, туристичними організаціями, банками.